Vážení zákazníci, náš e-shop funguje bez omezení. Všichni naši dopravci stále fungují, všechno zboží je skladem. U České pošty se může stát, že bude omezena donáška Vašich balíčků na adresu a bude uložen na nejbližší pobočce. Osobně bychom Vám doporučili využít dopravu pomocí Zásilkovny. Na velkou část výdejních míst se nevztahují omezení vlády a i většina těch které mají svůj prodej omezen stále balíčky vydává, aby alespoň částečně omezili své ztráty. Doručení je obvykle druhý den od odeslání a je nejlevnější. Z důvodu omezení některých dopravců a na doporučení vlády dočasně rušíme možnost platby pomocí dobírky. Použijte tedy bezpečnou online platbu kartou nebo bankovní převod. Tyto platby nejsou nijak zpoplatněny.

Dopis Ježíškovi - Vánoční seznam na vytištění zdarma

Milujeme vánoční čas...

Obdarovat své blízké a zejména děti přináší radost. To očekávání, těšení se a rozzářené oči našich nejmenších nás každý rok nabíjí energií. Takovou, že vydržíme i ten všudypřítomný předvánoční shon. My, v Propopelku.cz jsme pro Vás připravili vánoční kompletky a pyžamka či overaly na spaní pro miminka a děti, které pod stromečkem rády najdou. Máme také šatičky, ve kterých budou Vaše holčičky u vánočního stromečku vypadat úžasně.

vanocni komplet saticky vanocni komplet saticky vanocni komplet vanocni overal na spani vanocni saty

A abychom udělali v předvánočním čase radost dětem i Vám, připravili jsme Dopis Ježíškovi, seznam pro Ježíška k vytištění zdarma (po kliknutí na obrázek dopisu se Vám v novém okně otevře velikost pro tisk)

mily jezisku web

přejeme krásné předvánoční dny

Vaše Propopelku.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.